Manažment spoločnosti

Manažment spoločnosti

Jan Polívka

Jan Polívka

Generálny riaditeľ

Pred príchodom do CCS koncom augusta 2014 pôsobil 10 rokov v spoločnosti COFIDIS. Začínal ako riaditeľ IT v ČR, potom prijal miesto generálneho riaditeľa na Slovensku. Následne pracoval vo Francúzsku, kde sa venoval financiám a vymáhaniu pohľadávok. V roku 2011 bol menovaný generálnym riaditeľom COFIDIS Česká republika & Slovensko.
Jan vyštudoval odbor Medzinárodný obchod na Vysokej škole ekonomickej v Prahe, kde získal titul inžinier, a má bakalársky titul zo štúdia informačných technológií na Univerzite Pasov v Nemecku. Okrem češtiny a angličtiny sa dohovorí taktiež plynule francúzsky a nemecky.

 

Vo voľnom čase sa venuje rodine a taktiež športovým aktivitám, najmä behu a cyklistike.

Hana Ševčíková

Hana Ševčíková

Prevádzková riaditeľka

Hana pracuje v spoločnosti CCS od roku 1992. Postupne prešla cez pozície manažéra oddelenia správy zákazníckych účtov, riaditeľky úseku Služieb zákazníkom až na pozíciu Prevádzkovej riaditeľky.

Hana má tri dospelé dcéry, a tak si teraz užíva voľný čas s manželom v spoločnosti domácich zvieracích maznáčikov. Rada trávi čas v záhrade alebo so spolkom rybárov pri rôznych akciách.

Michal Šrámek

Michal Šrámek

Riaditeľ IT infraštruktúry EMEAA

Michal má za sebou niekoľko desiatok rozsiahlych úspešných IT projektov. V odbore IT pracuje už od druhej polovice deväťdesiatych rokov a svoje skúsenosti načerpal v priebehu tohto času na prevádzkových pozíciách, cez odborné seniorské, až po vrcholový manažment.
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři