CCS UTA - Často kladené otázky

CCS UTA - Často kladené otázky

Akceptačné miesta

Kde nájdem prehľad akceptačných miest kariet UTA/CCS?

Vyhľadávač akceptačných miest v sieti CCS pre Českú republiku a Slovensko nájdete na našich stránkach - https://www.ccs.sk/odberna-mista. Vyhľadávač akceptačných miest v zahraničí nájdete pod týmto odkazom:
https://www.uta.com/InternetExtensions/prod/spr/interExtRadiusSearch-flow?execution=e2s1

Platba mýtneho cez mezinárodné karty

Je možné platiť mýto cez medzinárodné karty?

Ponúkame celú škálu mýtnych jednotiek pre väčšinu európskych štátov. Pomocou palubných jednotiek sú eliminované dlhé čakacie doby na mýtnych staniciach a časovo náročné procesy finančného vyrovnania. Namiesto toho sú mýta automaticky zaznamenávané a účtované pri priechode mýtnou stanicou pomocou elektronických zariadení inštalovaných vo vozidle. To Vám ušetrí peniaze, energiu a hlavne veľa času.
Môžete sa tiež spoľahnúť na UTA u všetkých ostatných typov výberu mýta - či už prostredníctvom diaľničnej známky alebo použitím Vašej karty UTA / CCS u mýtnej stanice alebo na predajnom mieste. Máme pre vás pripravené pôsobivé portfólio produktov UTA, pokiaľ ide o spracovanie mýta! Vaše otázky k mýtu v konkrétnych krajinách môžete zaslať na uta@ccs.cz.

Zrušenie karty

Ako môžem zrušiť kartu UTA/CCS?

Kartu už nie je potreba fyzicky vracať, ale je nutné ju znehodnotiť a to prestrihnutím magnetického prúžku karty. Takto znehodnotenú kartu naskenujte alebo nafoťte tak, aby bolo zrejmé znehodnotenie mag.prúžku a čitateľné číslo karty a zašlite e-mailom na uta@ccs.cz, spolu s požiadavkou na zrušenie. Po obdržaní tejto požiadavky bude karta v systéme zrušená.