Kariéra

Kariéra

Sme popredným poskytovateľom flotilových riešení v oblasti tankovacích kariet a telematiky pre všetky veľkosti spoločností naprieč odbory podnikania vrátane štátnej správy. Naše riešenia pomáhajú zákazníkom lepšie kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby pohonných hmôt, mýta a monitorovanie vozidiel.

Pracujte u nás

CCS

Súčasný počet získaných zákazníkov a obchodných partnerov je dôkazom toho, že CCS disponuje tímom kvalitných zamestnancov, ktorí svojou každodennou prácou prispievajú k dobrému menu spoločnosti.

Ak by ste aj Vy radi zistili viac o pracovných možnostiach v našej spoločnosti, zašlite nám na email matej.semsej@fleetcor.eu štruktúrovaný profesijný životopis so sprievodným listom, v ktorom uvediete, o akú pracovnú pozíciu sa uchádzate, prečo sa o ňu uchádzate a čo ponúkate CCS ako svojmu možnému zamestnávateľovi.

 

FLEETCOR

Skupina FLEETCOR je popredný nezávislý svetový poskytovateľ firemných palivových kariet. Od svojho založenia v roku 2000 skupina získala a vyvinula rad významných značiek palivových kariet v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Afrike (napr. CCS, CFN, FleetNet, Fuelman, Keyfuels, Mannatec, PPR a ďalšie). FLEETCOR zamestnáva vyše 1 100 pracovníkov, ktorí pôsobia v 17 krajinách v USA a Európe. Partnermi skupiny sú aj takí investori ako Bain Capital, Summit Partners a Advent International.

Ak sa aj Vy chcete stať jedným zo zamestnancov FLEETCOR, neváhajte sa prihlásiť do výberového konania zaslaním svojho motivačného listu a životopisu na email matej.semsej@fleetcor.eu s odkazom na konkrétnu pozíciu.

 

Zásady ochrany súkromia uchádzača o zamestnanie

Applicant Privacy Policy

happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři