Kariéra

Kariéra

Sme popredným poskytovateľom flotilových riešení v oblasti tankovacích kariet a telematiky pre všetky veľkosti spoločností naprieč odbory podnikania vrátane štátnej správy. Naše riešenia pomáhajú zákazníkom lepšie kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby pohonných hmôt, mýta a monitorovanie vozidiel.

Pracujte u nás

O CCS a FLEETCOR

Značka CCS a poskytovaná kvalita jej služieb siaha až do 90. rokov, kedy vznikla CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o., ktorá sa v priebehu niekoľkých rokov stala lídrom na českom a slovenskom trhu v oblasti palivových kariet a telematiky. Dôležitým míľnikom je pre CCS rok 2006, kedy bola odkúpená americkou spoločnosťou FLEETCOR a bola tak začlenená k jej vlajkovým lodiam.

Spoločnosť FLEETCOR založená v roku 2000 v severoamerickej Atlante je investičnou spoločnosťou zaoberajúcou sa špecializovanými platobnými metódami. Platobné riešenie FLEETCOR pomáhajú podnikom kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby za pohonné hmoty, všeobecné záväzky, výdavky na mýto a ubytovanie. FLEETCOR má celosvetovo viac ako 8000 zamestnancov, 800 000 firemných zákazníkov a milióny ľudí vo viac ako 80 krajinách po celom svete, ktorí využívajú tieto riešenia pre svoje platby.

Ak sa aj Vy chcete stať jedným zo zamestnancov FLEETCOR , neváhajte sa prihlásiť do výberového konania zaslaním svojho motivačného listu a životopisu s odkazom na konkrétnu pozíciu.

Zoznam aktuálnych pozícií:

Zásady ochrany súkromia uchádzača o zamestnanie

Applicant Privacy Policy

happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři