Kariéra a volná místa

Kariéra a volná místa

Sme popredným poskytovateľom tankovacích kariet a monitoringu vozidiel. Naše riešenia pomáhajú zákazníkom lepšie kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby pohonných hmôt, dobíjanie elektromobilov, mýta a monitorovanie vozidiel.

Pracujte u nás

O CCS a CORPAY

Značka CCS a poskytovaná kvalita jej služieb siaha až do 90. rokov, kedy vznikla CCS Česká spoločnosť pre platobné karty s.r.o., ktorá sa v priebehu niekoľkých rokov stala lídrom na českom a slovenskom trhu v oblasti palivových kariet a telematiky. Dôležitým míľnikom je pre CCS rok 2006, kedy bola odkúpená americkou spoločnosťou FLEETCOR, a bola tak začlenená k jej vlajkovým lodiam. V roku 2024 sa FLEETCOR premenoval na CORPAY.

Spoločnosť FLEETCOR/CORPAY založená v roku 2000 v severoamerickej Atlante, je investičnou spoločnosťou zaoberajúcou sa špecializovanými platobnými metódami. Platobné riešenia pomáhajú podnikom kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby za pohonné hmoty, výdavky na prevádzku firemných vozidiel, na mýto a ubytovanie. CORPAY má celosvetovo viac ako 8000 zamestnancov, 800 000 firemných zákazníkov a milióny ľudí vo viac ako 80 krajinách po celom svete, ktorí využívajú jej riešenie na svoje platby.

Ak sa aj Vy chcete stať jedným zo zamestnancov CCS alebo CORPAY, neváhajte sa prihlásiť do výberového konania zaslaním svojho motivačného listu a životopisu s odkazom na konkrétnu pozíciu.

Zoznam aktuálnych voľných pozícií nájdete tu

Zásady ochrany soukromí uchazeče o zaměstnání

Applicant Privacy Policy

 

happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři