CCS Toll

CCS Toll

Platobná karta CCS Toll je prostriedkom na jednoduchú bezhotovostnú platbu mýtneho na území ČR a SR. Je akceptovaná vo všetkých obchodných miestach zriadených prevádzkovateľom mýtneho systému. Zahraničné mýtne systémy môžu byť účtované cez samostatné UTA/CCS zahraničné karty.

  • Indentovaná platobná karta s magnetickým prúžkom
  • Môže fungovať aj ako pre-paid aj post-paid
  • Karta je vydaná úplne zadarmo a je prenosná
  • Optimálna na zjednodušenie administratívy spojenej s vyúčtovaním

 

CCS TOLL

Základná špecifikácia

Varianta karty

S odloženou splatnosťou / Predplatená

Zľava na PHM
Max. mesačný limit
Mesačný servisný poplatok

0

Služby na karte

Jednoduché bezhotovostné platenie mýta v SR a ČR

Prenosná karta

 

Obmedzenie

0

Dobíjanie elektromobilov

Možnosť platby v servisoch a autoumyvárňach
Možnosť platby parkovného
Mobilná aplikácia TankNavigator

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři