O CCS

O CCS

O CCS
Základné informácie

Spoločnosť CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o. je významným poskytovateľom tankovacích kariet a služieb monitoringu firemných vozidiel na Slovensku aj v strednej Európe.

 

ČLEN SKUPINY FLEETCOR

FLEETCOR Technologies (NYSE: FLT) patrí k popredným globálnym obchodným spoločnostiam, ktoré sa zameriavajú na zjednodušenie spôsobu platieb a správa výdavkov. Spoločnosti v rámci skupiny FLEETCOR pomáhajú zákazníkom automatizovať, zabezpečovať, digitalizovať a tiež kontrolovať platby zamestnancov a dodávateľov. FLEETCOR poskytuje svoje služby podnikom, partnerom a obchodníkom v Severnej Amerike, Latinskej Amerike, Európe, Ázii a v Tichomorí. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.FLEETCOR.com.

ČLEN SKUPINY FLEETCOR

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři