O CCS

O CCS

O CCS
Základné informácie

Sme popredným poskytovateľom flotilových riešení v oblasti palivových kariet, elektromobility a telematiky pre všetky veľkosti spoločností naprieč odbormi podnikania vrátane štátnej správy. Naše riešenia pomáhajú zákazníkom lepšie kontrolovať, zjednodušovať a zabezpečovať platby pohonných hmôt, dobíjanie elektromobilov, mýta a monitorovanie vozidiel.

Zároveň poskytujeme doplnkové služby spojené s prevádzkou firemných vozidiel. Našimi palivovými kartami je možné platiť nielen benzín či naftu, alternatívne palivá LPG a CNG, ale aj parkovné a služby umývačiek a servisov. Novinkou je možnosť aktivácie funkcie dobíjania elektromobilov na karte CCS LIMIT. Ďalej našim klientom dodávame informácie o najlacnejších miestach na tankovanie a zhromažďujeme informácie o mýtnom v zahraničí.

 

ČLEN SKUPINY CORPAY

Corpay, Inc. (predtým FLEETCOR Technologies) (NYSE: CPAY) patrí k popredným globálnym obchodným spoločnostiam, ktoré sa zameriavajú na zjednodušenie spôsobu platieb a správy firemných výdavkov. Spoločnosti v rámci skupiny CORPAY pomáhajú zákazníkom lepšie spravovať výdavky súvisiace s prevádzkou firemných vozidiel (tankovanie, dobíjanie, parkovanie), cestovné výdavky (rezervácia hotelov) a dodávateľské platby. CORPAY poskytuje svoje služby spoločnostiam, podnikateľom a partnerom v Severnej Amerike, Latinskej Amerike, Európe, Ázii a v Tichomorí. Pre ďalšie informácie navštívte web  www.corpay.com.

ČLEN SKUPINY CORPAY

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři