Objavte výhody, ktoré vám systém prinesie ...

Výhody a využitia systému

Zvýšte svoju produktivitu, znížte náklady a podnikajte efektívnejšie ...

Objavte výhody, ktoré vám systém prinesie ...

Systém CCS Carnet je vhodný ako pre firmu s niekoľkými vozidlami, tak i pre riadenie flotily o stovkách osobných i úžitkových vozidiel, strojov a zariadení. Naše riešenie vám prinesie veľa benefitov, vďaka ktorým budete môcť ešte viac zefektívniť vaše podnikanie.

Systém CCS Carnet nájde využitie vo všetkých oblastiach podnikania, od sledovania automobilov, cez stavebné či poľnohospodárske stroje až po sledovanie nákladov rôzneho druhu. Pozrite sa na pár príkladov, kde všade je možné službu monitoringu CCS Carnet využiť a zistite viac ako vám môžeme pomôcť zefektívniť ešte viac vaše podnikanie ...

Objavte výhody, ktoré vám systém prinesie ...

Firemné vozidlá pod kontrolou

Komplexná správa firemného vozového parku

Získajte ucelený prehľad o všetkých firemných vozidlách a vodičoch. Vďaka funkciám a vlastnostiam, ktorými systém CCS Carnet disponuje, bude správa vášho firemného vozového parku oveľa jednoduchšie. Samozrejmosťou sú funkcie, ako sú napr. elektronická kniha jázd, identifikácia vodičov s využitím ako RFID, tak i Dallas čipov. Vďaka rozsiahlym možnostiam systému môžete tiež napríklad analyzovať jazdné štýly vodičov a predchádzať tak nadmernej spotrebe PHM a zbytočného opotrebovania vozidla.

Objavte výhody, ktoré vám systém prinesie ...

Využitie v poľnohospodárstve

Dohľad nad všetkými poľnohospodárskymi strojmi v reálnom čase

Naše riešenie vám pomôže aj ak podnikáte v oblasti poľnohospodárstva. Získate dokonalý prehľad o všetkých vašich poľnohospodárskych strojoch nech sa nachádzajú kdekoľvek. Budete mať pod kontrolou prácu a spotrebu paliva, eliminujete zbytočné prestoje a využijete tak stroje efektívnejšie. Sme si vedomí, že pre mnoho poľnohospodárov je dôležité pracovať s registrom pôdy LPIS. V systéme CCS Carnet preto môžete pracovať s pôdnymi blokmi podľa LPIS podľa vášho želania.

Objavte výhody, ktoré vám systém prinesie ...

Stavebníctvo a stavebné stroje

Sledovanie pohybu techniky a jej zabezpečenie kdekoľvek

Stavebné stroje, technika, ale aj ďalšie zariadenia pod dozorom. Sledujte a kontrolujte svoje stavebné stroje v reálnom čase. Postrážte si napríklad, že sa vyskytujú a pracujú na správnom mieste, kde byť majú. CCS Carnet vám tiež umožní sledovať spotrebu PHM a kontrolovať, či sa nevyskytujú nezrovnalosti v spotrebe. Zvýšite tým hospodárnosť strojov a odhalíte tak prípadné krádeže paliva. Samozrejmosťou je tiež sledovanie polohy každého stroja a v prípade jeho krádeže máte násobne väčšiu šancu, že sa vam ukradnutý majetok vráti.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři