Darčekové predplatené karty Darčekové predplatené karty

Darčekové predplatené karty

Obdarujte svojich blízkych, zákazníkov alebo zamestnancov praktickým darčekom, ktorý poteší každého vodiča!

Darčekové predplatené karty CCS Bonus

CCS Bonus

Dobíjacia predplatená palivová karta je ideálnym riešením pre vernostné programy a marketingové akcie alebo ako darček.

Typ karty

Predplatená dobíjacia

Pre koho

Dobíjacia predplatená karta umožňujúca opakované dobíjanie kreditu na tankovanie pre firmy a živnostníkov.

Darčekové predplatené karty CCS Bonus+

CCS Bonus+

Predplatená palivová karta je ideálnym riešením pre vernostné programy a marketingové akcie alebo je vhodná ako jednorazový darčekový predmet.

Typ karty

Predplatená jednorázová

Pre koho

Jednorázová predplatená tankovacia karta vhodná ako darček pre firmy na marketingové akcie či ako motivačný prvok pre zamestnancov.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři