Palivové karty

Palivové karty CCS poskytujú jednoduché, bezpečné a variabilné riešenie bezhotovostnej úhrady PHM a ďalšieho tovaru alebo služieb spojených s prevádzkovaním vozidiel.

Palivové karty Palivové karty
Palivové karty CCS Limit

CCS Limit

CCS Limit je tankovacia karta, ktorá umožňuje aj aktiváciu platieb za dobíjanie elektromobilov. Jednoducho ju prispôsobíte podľa svojich potrieb a aktuálnej situácie. Či už ako tankovaciu kartu pre klasické palivá, tankovaciu aj dobíjaciu pre zmiešané fleety či hybridy alebo ako dobíjaciu kartu pre elektrické vozidlá

 

Typ karty

Firemná domáca. Tankovanie, dobíjanie alebo oboje.

Pre koho

Pre všetky veľkosti a typy firiem. Pre všetky typy fleetov. Všetky náklady na jednej faktúre pre lepšiu kontrolu.

Palivové karty CCS Limit+

CCS Limit+

Karta, ktorá vám poskytne balíček služieb na efektívnu správu menšieho vozového parku s maximálne 10 vozidlami. Vďaka karte CCS Limit+ získate nielen možnosť platiť za pohonné hmoty, ale taktiež základný monitoring vozidiel a zvýhodnenú cenu na každý liter PHM.

Okrem možnosti platiť v najširšej sieti čerpacích staníc v SR a ČR získate:

Typ karty

Firemná domáca s dodatočnými službami

Pre koho

Balíček služieb na efektívnu správu menšieho vozového parku vrátane základného monitoringu.
 

Palivové karty CCS Bonus Fleet

CCS Bonus Fleet

Predplatená palivová karta CCS Bonus Fleet s jednotným dobíjacím účtom je ideálnym riešením pre firmy a živnostníkov, ktorí chcú využiť výhody predplatných kariet a zároveň dostať mesačný daňový doklad.

 

Typ karty

Firemná predplatená dobíjacia

Pre koho

Predplatená karta umožňujúca opakované dobíjanie z jednotného dobíjacieho účtu a prijatie súhrnného mesačného daňového dokladu pre firmy a živnostníkov.

Palivové karty CCS Limit Exclusive

CCS Limit Exclusive

CCS Limit Exclusive je rozšírenou verziou karty CCS Limit. Je obohatená o ďalšie benefity, ktoré sú určené predovšetkým pre manažérov a pracovníkov, ktorí často cestujú.

 

Typ karty

Firemná domáca manažérska

Pre koho

Karta pre manažérov, ktorí často cestujú.

Palivové karty CCS Bonus

CCS Bonus

Dobíjacia predplatená palivová karta je ideálnym riešením pre vernostné programy a marketingové akcie alebo ako darček.

Typ karty

Predplatená dobíjacia

Pre koho

Dobíjacia predplatená karta umožňujúca opakované dobíjanie kreditu na tankovanie pre firmy a živnostníkov.

Palivové karty CCS Bonus+

CCS Bonus+

Predplatená palivová karta je ideálnym riešením pre vernostné programy a marketingové akcie alebo je vhodná ako jednorazový darčekový predmet.

Typ karty

Predplatená jednorázová

Pre koho

Jednorázová predplatená tankovacia karta vhodná ako darček pre firmy na marketingové akcie či ako motivačný prvok pre zamestnancov.

Palivové karty UTA/CCS

UTA/CCS

Co-brandová medzinárodná palivová karta UTA/CCS umožňuje využívať výhody tankovacích kariet na území celej Európy na viac ako 49 000 akceptačných miestach v 40 krajinách.

 

Typ karty

Firemná medzinárodná

Pre koho

Medzinárodná palivová karta pre osobnú a nákladnú prepravu.

Palivové karty CCS Toll

CCS Toll

Platobná karta CCS Toll je prostriedkom na jednoduchú bezhotovostnú platbu mýtneho na území ČR a SR. Je akceptovaná vo všetkých obchodných miestach zriadených prevádzkovateľom mýtneho systému. Zahraničné mýtne systémy môžu byť účtované cez samostatné UTA/CCS zahraničné karty.

Typ karty

Platba mýtneho

Pre koho

Karta pre firmy a živnostníkov určená k bezhotovostnej platbe mýtneho na území SR a ČR.

Nemôžete si vybrať?

Radi Vám poradíme! Stačí zavolať na našu infolinku alebo vyplňte krátky formulár nižšie na stránke a my sa vám ozveme späť.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři