Školenie CCS Carnet

Školenie CCS Carnet

Vážení zákazníci,

rozhodli sme sa pre Vás ZADARMO organizovať školenia portálu CCS Carnet 3.5 (portal.sledovaniaut.cz) i nového portálu CCS Carnet 4 (portal.carnet.cz), ktoré je vhodné predovšetkým pre firemných administrátorov. Školenie oboch portálov prebieha v budove CCS v Bratislave, ulica Galvaniho.
Približná dĺžka trvania školenia sú dve hodiny, na záver budeme tiež zodpovedať Vaše individuálne dotazy.
 
Program:
Elektronická kniha jázd, jej používanie a úpravy
Štatistiky a reporty
Zobrazenie na mape
Nastavenie vozidiel a systému
Dotazy poslucháčov

Pre registráciu na školenie prosím vyplňte Registračný formulár (na stiahnutie tu) a zašlite na emailovú adresu support@carnet.sk . Do predmetu emailu uvádzajte heslo: „Školenie CCS Carnet 3.5“ alebo "Školenie CCS Carnet 4". Po obdržaní a spracovaní formulára Vás budeme kontaktovať s bližšími informáciami.

Školenie CCS Carnet je pri dostatočnom počte účastníkov organizované v nižšie uvedených termínoch. Na školenie je možné sa registrovať najneskôr týždeň dopredu.

Termíny školenia:

streda 18. 3. 2020 - ZRUŠENÉ

Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom k aktuálnej situácii týkajúcej sa opatrení proti šíreniu vírusu COVID-19 sme sa rozhodli školenie 18.3. 2020 zrušiť. Akonáhle to podmienky umožnia, bude vyhlásený náhradný termín. Ďakujeme za pochopenie. Tím CCS

streda 15. 4. 2020 od 10:00 hodin - Carnet 4

streda 13. 5. 2020 od 10:00 hodin - Carnet 4

streda 17. 6. 2020 od 10:00 hodin - Carnet 4