Platby parkovného

Platby parkovného

Nový partner pre služby parkovania - Škoda X Citymove

 

Pre služby parkovania sme sa spojili s novým partnerom Škodou X Citymove.                                                           

Vašu kartu CCS Limit, Limit+ a Limit Exclusive teraz pridáte do aplikácie Citymove, s ktorou môžete parkovať vo všetkých zónach plateného parkovania v Prahe. Samozrejmosťou je  notifikácia pred koncom parkovania, jeho predĺženie na jedno kliknutie aj vyúčtovanie všetkých transakcií v pravidelnom mesačnom vyúčtovaní.

Pokiaľ chcete parkovať s CCS a Citymove, postupujte nasledovne:

  1. Stiahnite si aplikáciu Citymove na odkazoch nižšie. Ak ju už máte nainštalovanú, uistite sa, že máte poslednú verziu aplikácie a prípadne ju aktualizujte.
  2. V aplikácii si vytvorte účet a zadajte údaje k svojej karte CCS. Na zadanie budete potrebovať aj CVV kód vašej karty, ktorý zistí zodpovedná osoba v Zákazníckom servise. Detailný postup na jeho získanie nájdete tu.
  3. Potom už môžete parkovať, ako ste zvyknutí.

     

Detailný popis postupu pridania karty CCS do aplikácie Citymove na stiahnutie tu.

Karta CCS nepôjde v Citymove použiť na parkovanie v parkovacích domoch v Prahe, P+R parkoviskách, garážach v rámci služby Mr. Parkit, ani na obstaranie cestovných lístkov pražskej hromadnej dopravy. Nový poskytovateľ v súčasnosti bohužiaľ neponúka pokrytie na Slovensku. Avšak intenzívne pracujeme na tom, aby sme toto napravili a umožnili vám parkovať s kartami CCS aj v slovenských mestách.

V prípade nejasností či otázok kontaktujte zákaznícke centrum CCS na čísle +421 2 582 80 600.