Prečo si vybrať CCS ...

Energetika a technická infraštruktúra

ZVÝŠTE PREVÁDZKOVÚ EFEKTIVITU S MONITORINGOM VOZIDIEL V TERÉNE ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

Či už podnikáte v akejkoľvek oblasti technickej infraštruktúry, vďaka nášmu systému pre monitoring vozidiel CCS Carnet môžete v reálnom čase sledovať, kde sa vyskytujú jednotlivé vozidlá. V prípade pohotovosti, ktorá si žiada výjazd servisného vozidla v čo najkratšom čase na havarijné miesto, veľmi ľahko zistíte, ktoré vozidlo sa nachádza najbližšie. Znížite tak dobu dojazdu, ušetríte za PHM a docielite lepšiu zákaznícku spokojnosť, pretože prípadná porucha môže byť odstránená v kratšom časovom úseku, čo každý zákazník iste ocení.

OPTIMALIZÁCIA TRAS

Analyzujte a plánujte lepšie jednotlivé trasy na základe presných dát o pohybe vozidiel.

PHM pod kontrolou

Strážte spotrebu a sledujte nezrovnalosti. Dáta z tankovaní vám umožnia odhaliť prípadnú krádež paliva.

ZÁKAZNÍCKA SPOKOJNOSŤ

Nájdite najbližšie vozidlo a pošlite ho k zákazníkovi. Skrátite čakaciu dobu, čo je vždy plus.

KRATŠIA DOBA DOJAZDU

Vyhľadajte najbližšie vozidlo a skráťte dobu dojazdu na havarijné miesto.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři