Prečo si vybrať CCS ...

Finančníctvo a profesionálne služby

MENEJ ADMINISTRATÍVY, VIAC ČASU PRE KLIENTOV...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

Či už podnikáte v akejkoľvek oblasti, vďaka nášmu systému CCS Carnet spoločne s palivovými kartami CCS vám ponúkame riešenie, ktoré vám pomôže nielen spravovať váš celý vozový park, ale tiež umožní analyzovať štýly jednotlivých jázd a na základe toho tiež ušetriť na PHM. Navyše s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4 budete mať prehľad kedykoľvek a kdekoľvek. Samozrejmosťou sú rozsiahle možnosti reportingu, ktoré vám môžu pomôcť efektívne optimalizovať využívanie jednotlivých vozidiel. Sledujte váš vozový park v reálnom čase a optimalizujte v predstihu prípadné negatívne udalosti, ktoré môžu ovplyvniť životnosť jednotlivých vozidiel.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Majte prehľad o svojich vozidlách s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4, ktorá je zadarmo.

MAJTE PREHĽAD

Sledujte v reálnom čase celú firemnú flotilu, či už sú jednotlivé vozidlá kdekoľvek.

PREHĽADNÝ REPORTING

Analyzujte vyťaženosť a hospodárnosť strojov na základe detailných reportov.

Flexibilita prístupu

Spravujte odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Riešenie prístupné z akéhokoľvek zariadenia.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři