Prečo si vybrať CCS ...

Maloobchod a veľkoobchod

ABY SA NA VÁS ZÁKAZNÍCI MOHLI SPOĽAHNÚŤ ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

V obchodnom sektore je nesmierne dôležité, aby bol tovar doručený čo najskôr a nezáleží na tom, či sa tovar vezie veľkoobchodnému partnerovi alebo do obchodu pre koncových zákazníkov. O tomto fakte dobre vieme, preto vám ponúkame komplexné riešenie monitoringu vozidiel CCS Carnet spoločne s palivovými kartami CCS. Vďaka tomu budete môcť sledovať v reálnom čase vozidlá, ktoré sú na ceste. Nákupy PHM pomocou CCS kariet sa automaticky nahrávajú do prehľadného reportu. Spoločne s funkciami pre sledovanie štýlu jazdy jednotlivých vodičov a využiteľnosti vozidla budete môcť efektívne optimalizovať trasy vrátane redukcie nákladov na pohonné hmoty. To všetko kedykoľvek a kdekoľvek s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4, ktorá je zadarmo.

PHM pod kontrolou

Strážte spotrebu a sledujte nezrovnalosti. Dáta z tankovaní vám umožnia odhaliť prípadnú krádež paliva.

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV

Dobrá zákaznícka skúsenosť je k nezaplateniu. Pomocou monitoringu môžete on-line hľadať najbližšie dostupné vozidlo a skrátiť tak dojazdový čas k zákazníkovi.

OPTIMALIZÁCIA TRAS

Analyzujte a plánujte lepšie jednotlivé trasy na základe presných dát o pohybe vozidiel.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Majte prehľad o svojich vozidlách s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4, ktorá je zadarmo.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři