Prečo si vybrať CCS ...

Media a technológie

DORAZTE MEDZI PRVÝMI NA KAŽDÚ NEOČEKÁVANÚ REPORTÁŽ ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

Aj v oblasti médií je nesmierne dôležité byť vždy včas na mieste a to pokiaľ možno za čo najkratšiu dobu. Napríklad zameškanie reportáže či neskorý príchod na miesto je nemilá vec, ktorá môže viesť k strate divákov. Vďaka nášmu systému CCS Carnet pre monitoring vozidiel môžete ale tejto nemilej udalosti predísť. V reálnom čase totiž vidíte na jednom mieste, kde sa práve pohybujú jednotlivé vozidlá v teréne a v prípade akejkoľvek zaujímavej udalosti, ktorá by stála za reportáž, môžete vyhľadať najbližšie vozidlo a nasmerovať ho na konkrétne miesto. Dorazí tak včas, pretože rýchlosť je dôležitá. Optimalizácia trás vám pomôže nielen byť na mieste medzi prvými, ale tiež ušetrí za PHM.

ZNÍŽTE ADMINISTRATÍVU

Jedna súhrnná faktúra za celý vozový park miesto stoviek jednotlivých dokladov.

DOJAZD MEDZI PRVÝMI

Vyhľadajte najbližšie vozidlo a skráťte dobu dojazdu na miesto reportáže.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Majte prehľad o svojich vozidlách s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4, ktorá je zadarmo.

Flexibilita prístupu

Spravujte odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Riešenie prístupné z akéhokoľvek zariadenia.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři