Prečo si vybrať CCS ...

Stavebníctvo

ZISTITE KEDY A KDE VAŠE STROJE PRACUJÚ ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

Stavebné stroje, technika, ale aj ďalšie zariadenia pod dozorom, či už sa jedná o bager, nákladné vozidlo, rýpadlo alebo vysokozdvižnú plošinu. Sledujte a kontrolujte svoje stavebné stroje v reálnom čase. Postrážte si napríklad, že sa vyskytujú a pracujú na správnom mieste, kde byť majú. Môžete tiež sledovať spotrebu PHM a kontrolovať, či sa nevyskytujú nezrovnalosti v spotrebe. Zvýšite tým hospodárnosť strojov a odhalíte tak prípadné krádeže paliva.

ZABEZPEČENIE STROJOV

Prehľad o polohe strojov. V prípade krádeže máte ďaleko väčšiu šancu majetok nájsť.

EFEKTÍVNEJŠIE PLÁNOVANIE

Zabráňte zbytočným prestojom pri práci a maximalizujte využitie vašich strojov.

PREHĽADNÝ REPORTING

Analyzujte vyťaženosť a hospodárnosť strojov na základe detailných reportov.

Spotreba PHM

Sledujte nezrovnalosti v spotrebe a využívajte pohonné hmoty efektívnejšie.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři