Prečo si vybrať CCS ...

Výroba a spracovateľský priemysel

DODAJTE SVOJE VÝROBKY RÝCHLO A EFEKTÍVNE ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

V spracovateľskom priemysle je jednou z hlavných vecí včasné dodanie surovín pre ďalšie spracovanie a to pokiaľ možno za čo najkratšiu dobu. Naše riešenie vám môže pomôcť ako pri optimalizácii dopravy surovín odberateľom, ale aj s redukciou nákladov na PHM. Vďaka nášmu systému môžete plánovať jazdy efektívnejšie. Samozrejmosťou je vedenie automatickej knihy jázd, čím ušetríte zbytočné papierovanie. Navyše môžete strážiť štýl jazdy každého vodiča a v neposlednom rade aj spotrebu a tankovanie PHM. S automatickým prepojením palivových CCS kariet tak budete mať o vašom vozovom parku kompletný prehľad a náklady pod kontrolou.

ZNÍŽTE ADMINISTRATÍVU

Jedna súhrnná faktúra za celý vozový park miesto stoviek jednotlivých dokladov.

OPTIMALIZÁCIA TRAS

Analyzujte a plánujte lepšie jednotlivé trasy na základe presných dát o pohybe vozidiel.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Majte prehľad o svojich vozidlách s našou mobilnou aplikáciou Carnet 4, ktorá je zadarmo.

PHM pod kontrolou

Strážte spotrebu a sledujte nezrovnalosti. Dáta z tankovaní vám umožnia odhaliť prípadnú krádež paliva.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři