Prečo si vybrať CCS ...

Zdravotníctvo a farmaceutický priemysel

KEĎ DODAŤ VČAS POMÁHA UZDRAVIŤ ...

Prečo si vybrať CCS ...

Prečo si vybrať CCS ...

Či už zavážate tovarom lekárne alebo veľkoobchodných partnerov, je dôležité, aby bol tovar na mieste včas. Samozrejmosťou je aj ekonomická stránka jazdy. Vďaka nášmu systému CCS Carnet spoločne s palivovými kartami CCS vám ponúkame riešenie, ktoré vám pomôže nielen spravovať váš celý vozový park, ale tiež umožní analyzovať štýly jednotlivých jázd a na základe toho tiež ušetriť na PHM. Získate prehľad nad všetkými autami v reálnom čase. Budete môcť optimalizovať jednotlivé jazdy tak, aby boli čo najefektívnejšie tak z časového, tak i nákladového hľadiska. Automatické prepojenie s palivovými kartami CCS vám zaistí komplexný prehľad a možnosť detailných analýz. Na základe nich môžete optimalizovať váš vozový park.

PHM pod kontrolou

Strážte spotrebu a sledujte nezrovnalosti. Dáta z tankovaní vám umožnia odhaliť prípadnú krádež paliva.

ZNÍŽTE ADMINISTRATÍVU

Jedna súhrnná faktúra za celý vozový park miesto stoviek jednotlivých dokladov.

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV

Dobrá zákaznícka skúsenosť je k nezaplateniu. Pomocou monitoringu môžete on-line hľadať najbližšie dostupné vozidlo a skrátiť tak dojazdový čas k zákazníkovi.

OPTIMALIZÁCIA TRAS

Analyzujte a plánujte lepšie jednotlivé trasy na základe presných dát o pohybe vozidiel.

Naši klienti

Würth spol. s r. o.

„GPS monitoring Carnet máme od spoločnosti CCS už niekoľko rokov. Tento rok sme sa rozhodli zobrať aj palivové karty, nakoľko nám oproti doterajším palivovým kartám dávajú neobmedzenú možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a taktiež nám umožňujú automatické spojenie s gps systémom Carnet.“

Prečítať viac
Marián Bobrík Správca areálu a vozového parku

Den Braven spol. s r.o.

 „Palivové karty spoločnosti CCS využívame už niekoľko rokov pretože nimi máme možnosť tankovať takmer na všetkých čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Tiež využívame  gps systém Carnet na monitorovanie našich firemných vozidiel, čo s automatickým spojením s palivovými kartami nám dáva kompletnú knihu jázd."

Prečítať viac
Ing. Kamila Moráveková/ Raganová Výkonný riaditeľ

BESTRENT a.s.

„Spolupráca so spoločnosťou CCS nám prináša možnosť mať „všetko v jednom“ nakoľko používame gps monitoring vozidiel ale aj palivové karty CCS Limit pre tankovanie na Slovensku a tiež aj karty UTA pre tankovanie v okolitých krajinách, dokonca máme aj karty TOLL pre platbu mýta. Mať  „všetko“ od jedného dodávateľa nám prináša úsporu času pri riešení prípadných požiadaviek.“

Prečítať viac
Ing. Peter Hulla technicko-investičný riaditeľ
happy man

Kontaktujte ma

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři